Науковий антиіудократизм (dath125) wrote,
Науковий антиіудократизм
dath125

Євреї і НКВД . Щодо співпраці польських євреїв з НКВД після вересня 1939 року

На тему масової співпраці польських євреїв з "асвабадідтєлямі" після вересня 1939 року є море історичних публікацій. Ось лише деякі з них:

http://www.electronicmuseum.ca/Poland-WW2/ethnic_minorities_occupation/jews.html

http://www1.yadvashem.org/odot_pdf/Microsoft%20Word%20-%205416.pdf

http://www.citinet.net/ak/polska.php?Page=56&Lang=EN

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?p=17534&sid=02aaceb3313afd43a89d886505cab642

З середини 125-ої сторінки:
Understanding ethnic violence: fear, hatred, and resentment in twentieth ... By Roger Dale Petersen

З 35-ої сторінки:
Poland's holocaust: ethnic strife, collaboration with occupying forces and ...
By Tadeusz Piotrowski


Недобросовісні історики Василь Расевич, Тарік Сиріл Амар та фальсифікатор історії Іван-Павло Химка піднімають теми єврейських погромів на початку війни, обвинувачуючи у них переважно українських націоналістів. Мовляв невинних євреїв громили за начебто запущені німецькою пропагандою у народ чутки щодо їхньої співпраці з НКВД та іншими радянськими органами.

У єврейському погромі, котрий стався у Львові у перших числах червня 1941 року дуже часто згадують ОУНівську міліцію, хоча, навіть з спогадів єврейських свідків тогочасних подій можна легко прийти до висновку, що в погромі, головним чином, приймало участь місцеве населення, котре зганяло євреїв до тюрем НКВД витягувати трупи замордованих нквдистами своїх родичів. Наявність жовто-синіх пов'язок на рукавах деяких погромників не може служити переконливим доказом їхньої приналежності до української міліції, котра лише була створена після початку погрому, 30-го червня. Слід ще згадати, що серед закатованих НКВД у львівських тюрмах деяку частину складали арештовані НКВД націоналісти.

В дописі подані посилання на статті та книги, у котрих висвітлюється дуже масова співпраця польских євреїв з НКВД та радянськими органами після вересня 1939 року, коли радянські війська окупували землі Західної Украіни, що знаходилися в складі 2 Речі Посполитої. Евреї приймали участь у різних, створених радянською владою, "міліціях", владних комітетах, займалися агентурною діяльністю на користь НКВД. Багаточисленні свідки тогочасних подій підтверджують з власних свідчень, як польські євреї радо з тріумфальними воротами, букетами квітів вітали "асвабадітєлей". Після початку війни в ряді міст та невеликих містечок відбулися єврейські погроми неєврейським населенням, родичі котрих були закатовані НКВД та вислані у Сибір. Вище перечисленні історики - фальсифікатори, котрі заробляють з фондів голокосту, намагаються представити начебто погроми були влаштовані українськими націоналістами та буцімто єврейство не співпрацювало з НКВД.Це робиться навмисно з метою просунення проблеми реституції єврейської власності за рахунок українського платника податків. Я взагалі не заперечую щодо участі українських націоналістів в погромах, оскільки з їхніх рядів було чимало арештовано, закатовано та відправлено в Сибір радянським НКВД при масовій допомозі місцевого єврейства. Однак спогади навіть єврейських свідків тих подій вказують саме на масову участь аполітичного місцевого населення у погромах, котре дуже постраждало від звірств червонозоряної влади.
Tags: jewish collaboration, nkvd, nkvd jews, евреи нквд, євреї нквд
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments